18:00
Учитель на годину

4 жовтня 2019 року учні 11-го класу привітали колектив школи з днем працівника освіти України. Креативні учні разом з класним керівником Ткачук Г.М. та педагогом-організатором Чорнойван Я.В. підготували святковий урок-концерт. Жартували, мріяли, гадали та пророкували удачу. 
Музичне привітання від учнів 4-х класів для вчителів (класні керівники Романцева Т. В. та Неборак О. Г.) прозвучало сучасно і драйвово.
Войтенко Дарина та Короленко Вікторія (10 клас) присвятили свій ліричний вокальний виступ нашим вчителям.
А маленькі дебютантки ансамблю "Карамельки" (керівник – Чорнойван Я.В.), учні 3х класів з підтримкою Войтенко Дарини та Короленко Вікторії (10 клас) показали майстер-клас для працівників школи відпочинку у вільний час композицією "Рок-н-рол".
Милий і трепетний "Подарунок" колективу школи приготували вихованці Клубу спортивно-бального танцю "Excellent dance" – Селюка Владислава та Селюк Аделіни (тренери Гринь О. К. та Гордієнко І. В.).
Подарували заряд позитиву на весь навчальний рік, не інакше! 

  

 

  

  

  


Також цього дня активісти учнівського самоврядування мали нагоду спробувати себе у ролі вчителів і провести уроки з підтримкою педагогів у молодших класах.

 

Свято осені, що співпало в часі з днем працівника освіти України, доречно прикрасило до свята кабінети класів осінніми фантазіями.
Дякуємо нашим талановитим учням!

  

 

Переглядів: 32 | Додав: ІВК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0