18:00
Осінній благодійний ярмарок "Разом ми - сила"

25 жовтня 2019 року відбулася шкільний благодійний ярмарок "Разом ми – сила!". Учні, батьки та вчителі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали учасниками "уроку добра", який сьогодні має веукраїнський масштаб. Традиційні осінні ярмарки проходять в багатьох школах та навчальних закладах нашої країни. Таким чином ми приєднуємося до всеукраїнського волонтерського руху і вчимося бути чуйними до чужої біди.

У цей день на території школи учні продавали різноманітні смаколики та предмети ручної праці. Всі класи старалися виручити якнайбільше коштів, примовляли та запрошували до своїх столів покупців, що завітали до школи. Дійсно: разом ми – сила! Завдяки учням нашої школи та небайдужим односельчанам нам вдалося зібрати 16 020 грн.

Дякуємо усім, хто був причетний, – учням, батькам, вчителям, жителям села! Зокрема Іванківській сільській раді, працівникам Укрпошти та Нової Пошти, працівникам магазинів та пересічним односельцям, що не відмовиляли учням і купували солодощі. Окрема подяка Ліщук Тетяні, мамі учня 2-Б класу, за надану картину ручної роботи, яку придбала Іванківська сільська рада за 800 грн.

Рішенням учнівського колективу всі гроші, зібрані цього дня, передали на лікування Старець Юлії. Бажаємо здоров'я пані Юлії і найшвидшого одужання!


     

Переглядів: 87 | Додав: ІВК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0