18:00
Козацькі розваги - 2019

27 вересня 2019 року в Іванківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся традиційний Шкільний туристичний зліт "Козацькі розваги" серед учнів 5-11 класів, що присвячений декаді географії та туризму та має на меті популяризацію туризму, здорового способу життя, виховання патріотизму та національної свідомості.

Туристичний зліт проводиться у формі наближеній до умов Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл (Джура)" і є відбірковим шкільним етапом формування команди, яка буде делегована на районний етап гри.

Окрім традиційної смуги перешкод "Козацький шлях", цього року введено у формі розваги квестовий маршрут для вболівалників та батьків з наступними станцями: "Відун" (запитання з історії України), "Рятівник" (запитання з основ медичних знань), "Патріот" (запитання з етногеографії). 

Навіть похмура погода не завадила учням та педагогам провести цей день завзято та весело. Заплановане наметове містечко кмітливі учні та їх батьки розмістили у класних кімнатах, де частували гостей смачною козацькою кашею.

За результатами конкурсів "Візитка" (назва, гасло, стройова пісня) та смуги перешкод команди-рої отримали нагороди – грамоти та подяки:

серед 5-6 класів
І місце – 5-Б клас
ІІ місце – 6-А клас
ІІІ місце – 5-А клас

серед 7-8 класів
І місце – 8-Б клас
ІІ місце – 8-А клас
ІІІ місце – 7-Б клас

серед 9-11 класів
І місце – 9-Б клас
ІІ місце – 10 клас
ІІІ місце – 11 клас

В особистому заліку з армреслінгу перемогу отримали:
серед юнаків – Тишко Олександр (9-А клас), серед дівчат – Руденко Анастасія (11 клас).

Вітаємо команди та дякуємо учасникам, уболівальникам, батькам та педагогічному колективу за сприяння у проведенні наших улюблених "Козацьких розваг"!

Нехай козацькому роду не буде переводу!


 

 

 

 

 

Переглядів: 96 | Додав: ІВК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0