2019-2020

 

І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства – Лисенко Анастасія, учениця 9-Б класу, вчитель правознавства Чабан Світлана Миколаївна;

І місце у ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії – Литвиненко Аліна, учениця 8-А класу, вчитель історії Угро Лідія Миколаївна;

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології – Король Анастасія, учениця 8-Б класу, вчитель біології Волошина Галина Петрівна;

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології – Стоян Анастасія, учениця 11 класу, вчитель біології Волошина Галина Петрівна;

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з технічних видів праці – Ламаш Антон, учень 9-А класу, вчитель Дунаєва Валентина Олексіївна;

ІІІ місцем у ІІ районному етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці – Кононець Катерина, учениця 10 класу, вчитель обслуговуючої праці Бабенко Світлана Миколаївна;

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови – Щербак Анна, учениця 8-А, вчитель англійської мови Атаманенко Валентина Вікторівна;

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії – Прилука Жанна, учениця 7-Б класу, вчитель хімії Литвиненко Тетяна Олексіївна;

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії – Литвиненко Аліна, учениця 8-А класу, вчитель хімії Литвиненко Тетяна Олексіївна;

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії – Щербак Анна, учениця 8-А класу, вчитель географії Ткачук Галина Максимівна;

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії – Дружина Ярослава, учениця 10 класу, вчитель географії Ткачук Галина Максимівна;

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики – Литвиненко Аліна, учениця 8-А класу, вчитель фізики Литвиненко Тетяна Олексіївна;

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства – Дружина Ярослава, учениця 10 класу, вчитель правознавства Чабан Світлана Миколаївна;

ІІ місце у ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії – Лисенко Анастасія, учениця 9-Б класу, вчитель історії Угро Лідія Миколаївна;

ІІ місце у ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії –  Величко Марія, учениця 10 класу вчитель історії Угро Лідія Миколаївна;

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури – Лисенко Анастасія, учениця 9-Б класу, вчитель зарубіжної літератури Чубатюк Тетяна Миколаївна;