№ п/н

Назва роботи/ предмет

ПІБ учня

Клас

ПІБ керівника

Навч. рік

Результат

1.

Підприємницька і меценатська діяльність родини Терещенків в Україні (1861-1917 рр.)

(історія України)

Матус Олександр Олегович

11

Угро Лідія Миколаївна

2009-2010

І місце район

2.

Л.Н.Толстой и Бориспольщина (зарубіжна література)

Урда Юлія Анатоліївна

11

Пригода Ніна Леонідівна

2010-2011

ІІІ місце район

3.

Удосконалення навичок і умінь усного та писемного мовлення в процесі навчання читання (англійська мова)

Леонтюк Олександра Олександрівна

11

Король Людмила Василівна

2010-2011

ІІІ місце район

4.

Моєму рідному селу - 800 (історичне краєзнавство)

Оранський Костянтин Ігорович

7

Король Людмила Василівна

2010-2011

ІІІ місце район

5.

Нові тенденції словотворення в сучасній англійській мові (англійська мова)

Баранська Наталія Андріївна

9

Дмитренко Яна Олександрівна

2010-2011

ІІІ місце район

6.

Внесок братів Касьяненків у розвиток авіації в Україні на початку ХХ століття (історичне краєзнавство)

Рудь Ірина Максимівна

9

Литвиненко Тетяна Олексіївна

2011-2012

ІІ місце район

7.

Українська вишивка у сучасному одязі (народознавство)

Захарченко Олена Петрівна

10

Дмитренко Яна Олександрівна

2011-2012

ІІІ місце область

8.

Пам’ятники Києва. Прогулянка не без моралі

Зінченко Марія Миколаївна

9

Чубатюк Тетяна Миколаївна

2011-2012

ІІІ місце район

9.

Тема ілюзії як провідний концепт романів «Портрет Доріана Грея» та «Шагренева шкіра» (зарубіжна література)

Захарченко Олена Петрівна

11

Дмитренко Яна Олександрівна

2012-2013

І місце район

10.

Внесок українських фізиків у світову науку (фізика)

Зінченко Марія Миколаївна

11

Бумбар Марія Гаврилівна

2013-2014

ІІ місце район

11.

Музика мого села (музичне мистецтво)

Пшенична Анна Вікторівна

9

Паскаль Нонна Миколаївна

2013-2014

ІІІ місце район

12.

Педагогічна діяльність І.Я.Франка (українська література)

Гуленко Ярослава Романівна

8

Король Людмила Василівна

2014-2015

ІІІ місце район

13.

Словотворення в англійській мові. Сленг. (англійська мова)

Швець Ольга Юріївна

10

Дмитренко Яна Олександрівна

2014-2015

ІІІ місце район

14.

Педагогічні мотиви у творчості І.Я.Франка (українська література)

Гуленко Ярослава Романівна

9

Король Людмила Василівна

2015-2016

ІІ місце район

15.

В історії троянди – частина історії людства (зарубіжна література)

Дика Дар’я Ігорівна

11

Пригода Ніна Леонідівна

2015-2016

ІІІ місце район

16.

Казковий світ живопису (англійська мова)

Стрільчук Валерія Сергіївна

9

Дмитренко Яна Олександрівна

2016-2017

ІІІ місце район

17.

Тема кохання та подружньої зради Стендаля «Червоне та чорне» та Флобера «Мадам Боварі» (зарубіжна література)

Рожа Аліна Сергіївна

11

Дмитренко Яна Олександрівна

2016-2017

ІІІ місце район

18.

Значення України для становлення А.П.Чехова - драматурга (зарубіжна література)

Свирид Ілона Олександрівна

10

Чубатюк Тетяна Миколаївна

2017-2018

ІІІ місце район